Жінка проїхала на скутері за 3 год 96 км. Яку відстань вона може проїхати на ньому за 2 год, якщо

швидкість збільшити на 3 км/год? ответ дайте​

Ответы на вопрос

Отвечает Курляндский Егор.

Пошаговое объяснение:

V=96/3=32 км/час

V=32+3=35 км/час

S=35*2=70 км

Отвечает Зуев Михаил.

Відповідь:

Жінка може проїхати 70 км на скутері за 2 години при швидкості 35 км/год

Покрокове пояснення:

Щоб знайти відстань, яку жінка може проїхати за 2 години, ми повинні спочатку знайти її початкову швидкість, використовуючи інформацію про її швидкість і час проїзду за 3 години.

Швидкість можна знайти, розділивши відстань на час:

швидкість = відстань / час = 96 км / 3 год = 32 км/год

Щоб знайти нову швидкість, потрібно додати 3 км/год до початкової швидкості:

нова швидкість = початкова швидкість + 3 км/год = 32 км/год + 3 км/год = 35 км/год

Тепер, щоб знайти відстань, яку жінка може проїхати за 2 години з цією новою швидкістю, ми можемо використовувати ту саму формулу:

відстань = швидкість * час = 35 км/год * 2 год = 70 км

Отже, жінка може проїхати 70 км на скутері за 2 години при швидкості 35 км/год