Дід Іван продав 15,8 кг вишень по 20,5 грн за кілограм та 20,5 кг слив по 14,2 грн за кілограм.

Скільки усього грошей заробив дід Іван?

Ответы на вопрос

Отвечает Шумилов Алексей.

Пошаговое объяснение:

Дід Іван з вишень заробив 20.5×15.8= 323.9 грн

Дід Іван зі слив заробив 20.5×14.2 = 291.1грн

Всього 323.9+291.1 = 615 грн