Запиши дробом частину, яку становлять а)5 від 6 б)24 від 16 в)а від 4 г)k від n


Ответы на вопрос

Отвечает Дядюра Лиза.

Ответ:

  1. \displaystyle\frac{5}{6\\}
  2. \displaystyle\frac{24}{16} =\frac{3*8}{2*8} =\frac{3}{2}=1\frac{1}{2}
  3. \displaystyle\frac{a}{4}
  4. \displaystyle\frac{k}{n}
Отвечает Лепёшкин Данил.

Відповіді:

\frac5 6, \frac32, \frac{a}4, \frac{k}{n}.

Другий дріб (24/16) можна спростити до 3/2 (або ж 1+(1/2)), поділивши обидва числа на 8.