Допоможіть будь ласка.8-3 6/9=Читається як:8 цілих відняти 3 цілих шість дев'ятих=..​


Ответы на вопрос

Отвечает Белоконь Гена.

Ответ:

8 - 3 \frac{6}{9}  = 7 \frac{9}{9}  - 3 \frac{6}{9}  = 4 \frac{3}{9} .

скорочуємо...

4 3/9=4 1/3

Ось відповідь

Отвечает Зузулина Даша.

Ответ:

Ось, надіюсь допоміг:)