Ціна стільця100грн.а ліжка500грн.У скільки разів вартість двох стільців менша від вартості чотирьох

ліжок?

Ответы на вопрос

Отвечает Арзамасцева Ярослава.

Ответ:

У 10 разів!

Пошаговое объяснение:

1)2*100=200(грн)-вартість 2 стільців
2)4*500=2000(грн) вартість 4 ліжок
3) 2000:200=10(грн)
Відповідь: у 10 разів вартість 4 ліжок більша за вартість 2 стільців

Отвечает Каклюгин Валерий.

Ответ 1.) 100+100 чи 100*2=200

2.) 500*4=1000+1000=2000

3.) 2000:200=10

все

відповідь два стільця меньше 10 разів ніж чотири ліжка