висота прямокутного паралелапіпеда дорівнює 23 см а довжина- у 3 рази більша за висоту. Знайдіть

ширину прямокутного паралелапіпеда якщо його об'єм дорівнює 11109 см³​

Ответы на вопрос

Отвечает Стрисюк Віталіна.

Відповідь:

на фото нижче, але я не надто розписувала, тому за потреби, зробіть це.


Отвечает Евтеева Вероника.

1)23×3=69

2)69×23=1587

3)11109÷1587=7

ширина паралелепіпеда 7см