Знати точку перетину прямої х+3у-7=0 з віссю Ох


Ответы на вопрос

Отвечает Хворостова Виктория.

Ответ:

Ця відповідь була написана нейромережею, тому вона може бути невірною

Пошаговое объяснение:

Щоб знайти точку перетину прямої з віссю Ох, потрібно підставити у рівняння прямої y = 0 та знайти значення x.

x + 3y - 7 = 0 | y = 0

x + 3(0) - 7 = 0

x - 7 = 0

x = 7

Отже, точка перетину прямої з віссю Ох має координати (7, 0).