У другому класі Уляна писала диктант 20 хв.У диктанті було 400 літер.У третьому класі Уляна пише на

10 літер за хвилину більше.Скільки літер містить диктант для третього класу,який Уляна писала 20 хв? Як написати поможітььь

Ответы на вопрос

Отвечает Пехова Вика.

Ответ:

600 літер.

Пошаговое объяснение:

1)400÷20=20(л.) - Уляна писала у другому класі за 1 хвилину.

2)20+10=30(л.) ‐ Уляна писала третьому класі за 1 хвилину.

3)30×20=600(л.)

Відповідь: диктант містить 600 літер.