Запишіть різницю двох виразів і спростіть її 1) 42-b і -b+36,4 2)-2,2+4,9-с і 4,9-с-1,3


Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Анастасия.

Ответ: 1) 5,6; 2) -0,9

Пошаговое объяснение: 1) 42-b - (-b+36,4) = 42-b+b-36,4 = 5,6

2) -2,2+4,9-c - (4,9-c-1,3) = 2,7-c-4,9+c+1,3 = -0,9