Знайдіть значення виразу - 5а-(а-6b) якщо b-a=-3​


Ответы на вопрос

Отвечает Мономахова Соня.
За підстановкою b-a=-3, можна замінити а-6b на a-6(b-a), використовуючи алгебраїчну тотожність a-6b = a-6(a-b) = 7b-5a. Отже:

-5a - (a - 6b) = -5a - a + 6b = -6a + 6b = 6(b-a) = 6(-3) = -18.

Отже, значення виразу -5а - (а - 6b), якщо b-a=-3, дорівнює -18