Обчисліть найзручнішим способом: -7,2•2 2|5-7,2•(4 4|15) 1|2 ⟵ це дробиДаю 30 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Вагин Андрей.

Ответ:

Розкладемо дроби на дроби з одиничними знаменниками:

2 2|5 = 2 + 2/5 = 10/5 + 2/5 = 12/5

4 4|15 = 4 + 4/15 = 60/15 + 4/15 = 64/15

Тоді маємо:

-7.2 * 12/5 - (-7.2 * 64/15) = -8.64 + 30.72 = 22.08