Периметр прямокутника дорівнює 12,4 см, одна з його сторін на 3,8 см менша від другої. Знайдіть

більшу сторону прямокутника. допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

P = 12,4 см

Нехай одна сторона прямокутника x, тоді друга сторона прямокутника (x + 3,8) см. Так як периметр прямокутника 12,4 см, то завдання зводиться до вирішення рівняння.

P=2(a+b)

2(x+x+3,8)=12,4

x+x+3,8=12,4/2

2x+3,8=6,2

2x=6,2-3,8

2x=2,4

x=1,2.

Тоді більша сторона прямокутника дорівнює 1,2+3,8=5 (см)

Відповідь: більша сторона прямокутника дорівнює 5 см