складіть числовий вираз і знайдіть його значення частка різниці чисел 120 і 45 та числа 15: добуток

суми і різниці чисел 25 і 18​

Ответы на вопрос

Отвечает Балуев Вадим.

Ответ:

Частка різниці чисел 120 і 45 та числа 15:

(120 - 45) ÷ 15 = 5

Добуток суми і різниці чисел 25 і 18:

(25 + 18) × (25 - 18) = 161

Отже, числовий вираз буде:

5 + 161

Значення виразу:

166

Отвечает Христофорова Ярослава.

Ответ:

Частка різниці чисел 120:45 та числа 15:(120-45):15=5

Добуток суми різниці чисел (25 і 18)×(25-18)=161

Отже, числової вираз буте: 5+161=166