Найменше спільне кратне числа 14,100


Ответы на вопрос

Отвечает Токарев Макс.

Ответ:

Пошаговое объяснение: найменше спільне кратне (НСК) чисел 14 та 100, спочатку потрібно знайти їхні прості множники:

14 = 2 × 7

100 = 2 × 2 × 5 × 5

Далі потрібно взяти кожен простий множник, який зустрічається в цих числах, і взяти найбільше його кількість. Тобто, в цьому випадку, ми повинні взяти 2 в кількості 2 та , 5 в кількості 2 та 7 в кількості 1.

Тоді, НСК чисел 14 та 100 буде:

НСК(14, 100) = 2^2 × 5^2 × 7 = 700.

Отже, найменше спільне кратне чисел 14 та 100 дорівнює 700.

Отметь коронкой пжлст

Отвечает Дудинская Марьяна.

Ответ:

700

Пошаговое объяснение:

НОК (14; 100) = 700

14 = 2 * 7

100 = 2 * 2 * 5 * 5

НОК (14; 100) = 2 * 2 * 5 * 5 * 7 = 700