Знайди периметр і площу квадрата , сторона якого дорівнює 3,7 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Нурберген Мариям.

Ответ:

P=14,8 см²

S=13,69 см³

Пошаговое объяснение:

P=сторона*4=3,7*4=14,8(см²)

S=сторону*сторону=3,7*3,7=13,69(см³)