За три дні школярі зібрали 778 кг яблук : за перший і другий - 535 кг, за другий і третій-467 кг.

Скільки кг яблук збирали кожного дня? Допоможіть як написати у зошиті??

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасова Екатерина.

Ответ:

Позначимо кількість яблук, зібраних за перший день як "х", кількість яблук, зібраних за другий день - "у", а кількість яблук, зібраних за третій день - "z".Ми можемо скласти дві рівняння на основі наданих даних:x + y = 535

y + z = 467 Ми також знаємо, що за три дні було зібрано 778 кг яблук, тому:x + y + z = 778 Ми можемо розв'язати цю систему рівнянь, щоб знайти значення x, y та z.Перепишемо перше рівняння у вигляді x = 535 - y, а друге рівняння у вигляді z = 467 - y. Підставляючи ці вирази у третє рівняння, отримаємо:(535 - y) + y + (467 - y) = 778Розкриваємо дужки та спрощуємо:535 + 467 - y = 7781002 - y = 778y = 224Отже, за другий день зібрали 224 кг яблук. Підставляючи це значення у перше та друге рівняння, отримуємо:x + 224 = 535x = 311 та z + 224 = 467

z = 243 Отже, за перший день зібрали 311 кг яблук, за другий день - 224 кг, а за третій день - 243 кг.

Пошаговое объяснение: