6. За три дні бригада комбайнерів зібрала урожай з 7,17 га поля. За перпні два дні було убрано 4,42

га, а за другий і третій день 6,37 га поля. Скільки гектарт поля було оброблено кожного дня окремо?​

Ответы на вопрос

Отвечает Скороход Валерия.

Ответ: 1 день - 0,8 га

2 день - 3,62 га

3 день - 2,75 га

Пошаговое объяснение:

1)7,17-6,37=0,8 (за 1 день)

2)4,42-0,8=3,62 (за 2 день)

3)6,37-3,62=2,75 (за 3 день)