За день продали 3,2 ц бананів, що становило 0,16 їх запасів. Скільки центнерів бананів залишилось?


Ответы на вопрос

Отвечает Кузнецов Ваня.

Відповідь:

16,8 центнерів бананів залишилось.

Покрокове пояснення:

1) 3,2: 0,16 = 20 (ц) -було всього бананів.

2) 20-3,2 = 16,8 (ц) -залишилось.