Накресли три різні прямокутники площа яких дорівнює 36 см квадратних порівняй їх периметри


Ответы на вопрос

Отвечает Мусиенко Дарья.

Ответ:

26:12=3(см)- ширина прямокутника

(12+3)•2=300 (см)- перемети прямокутника