Было закуплено несколько коробок конфет по 12500 сумов за килограмм.В каждой коробке 3кг конфет

.Если за покупку заплатили 300000 сумов ,сколько конфет было куплено ? помогите пожалуйста!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

Ціна одного кілограма конфет дорівнює 12500 сумів, тому ціна трьох кілограмів буде дорівнювати 12500*3 = 37500 сумів.

Заплатили 300000 сумів за всі коробки, отже кількість куплених коробок можна обчислити, розділивши загальну суму на вартість однієї коробки:

300000 сумів / 37500 сумів/коробка = 8 коробок

Отже, було куплено 8 коробок * 3 кг/коробка = 24 кг конфет.

Щоб обчислити кількість конфет у грамах, необхідно помножити кількість кілограмів на 1000:

24 кг * 1000 г/кг = 24000 г конфет.

Отже, було куплено 24000 г / 125 г/сум = 192000 конфет.

Відповідь: було куплено 24 кг або 192000 конфет.