Спростіть вираз (x-y) - (x - a) + (y - c) i знайдіть його значення, якщо x = 71 /13, y = −

412/19, a = 10,37, c = 2,5

Ответы на вопрос

Отвечает Вільчинська Ангеліна.

Ответ:

7,87

Доведення:

(x - y) - (x - a) + (y - c) = x - y - x + a + y - c = a - c

якщо а = 10,37; с = 2,5 то

a - c = 10.37 - 2.5 = 7.87