Розв'яжи задачу. Cереднє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 18,75. Друге число менше від першого в

4 рази, перше число менше від третього в 6 разів, а четверте більше за перше на 4. Знайди ці числа.​

Ответы на вопрос

Отвечает Набатов Миша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо перше число як x. Тоді:Друге число дорівнює x/4.Третє число дорівнює 6x.Четверте число дорівнює x+4.Запишемо формулу для середнього арифметичного чотирьох чисел:( x + x/4 + 6x + x+4 ) / 4 = 18.75Спростимо:(17x + 16) / 4 = 18.7517x + 16 = 7517x = 59x = 3.47 (округлено до сотих)Отже, перше число дорівнює 3.47, друге число дорівнює 0.87 (3.47/4), третє число дорівнює 20.82 (6*3.47), а четверте число дорівнює 7.47 (3.47+4).