В одному бідоні10,7л.молока,а в2му на1,25л.менше.Скільки в2х бідонах молока?


Ответы на вопрос

Отвечает Кувушкина Анна.

Ответ:

20.15 л

Пошаговое объяснение:

Знайдемо скільки молока в другому бідоні:

10.7-1.25=9.45(л)

9.45 л молока у другому бідоні.

Знаходимо скільки в двух бідонах разом:

10.7+9.45=20.15(л)

20.15 л молока у двух бідонах.

Отвечает Іванова Ольга.

Ответ:

20,15

Пошаговое объяснение:

Дано:

перший бідон 10,7л

другий бідон на 1,25 менше ніж в першому

знайти: кількість молока у двох бідонах

спочатку знайдемо другий бідон, тут молока менше ніж у першому отже віднімаємо

1)10,7-1,25=9,45л молока у другому бідоні

тепер додамо кількість молока з двух бідонів

2)10,7+9,45=20,15л молока у двох бідонах разом