Дівчинка хотіла зробити A букетів по 5 квіток у кожному, але їй не вистачило 3 квітки. Складіть

вираз для обчислення кількості квітів, що були у дівчинки. Обчисліть значення виразу, якщо A = 7

Ответы на вопрос

Отвечает Брикало Татьяна.

Ответ:

А•5-3

7•5-3=35-3=32

Ось і все це легко

Отвечает Крючкова Алена.

Ответ:

А•5-3

7•5-3=35-3=32