ОЧЕНЬ СРОЧНО Відстань від вас до грозового фронту наближено визначається за часом затримки

гуркоту грому відносно спалаху блискавки. Швидкість звуку — 344 м/с (за 3 секунди звук проходить понад 1 кілометр). Нехай t — час між спалахом блискавки і відповідним йому гуркотом грому (у секундах), S — відстань до місця знаходження грози (у метрах). За формулою S = 344t знайдіть відстань до грозового фронту, якщо після спалаху до грому пройшло 10 с. У відповіді напишіть лише число

Ответы на вопрос

Отвечает Мацаков Дорджи.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) s=344*3=1032m

2)s=344*10=3440