Самостійна робота помогите плиз завдання 1 розкрийте дужки; 1. 5* (3м - 16н) = 2. -6*(4а - 5в)=

3. -0.3 * (5а-3в+2)= завдання 2 знайти значення виразу 0.97а+0.64а-0.32а-0.97а завдання 3 спростіть вираз; 5*(-3+2к)-2*(5к-1) даю45 баллов плз помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Сбродова Анастасия.

Відповідь:

Завдання 1

Розкрийте дужки;

1. 5* (3м - 16н)= 5*3м-5*16н

2. -6*(4а - 5в)= -6*4а-6*(-5в)= -24+30в

3. -0.3 * (5а-3в+2)= -0,3*5а-0,3*(-3в) - 0,3*2= -1,5а+0,9в-0,6

Завдання 2

Знайти значення виразу

1) 0.97а+0.64а-0.32а-0.97а= 0,32а

Завдання 3

Спростіть вираз;

1) 5*(-3+2к)-2*(5к-1)= -15+10к-10к+2= -13