Купили три рушники, по 120грн кожний, і 5 серветок. За всю покупку заплатили 440гнр. Скільки

гривень коштує одна серветка

Ответы на вопрос

Отвечает Фоменко Елизавета.

Ответ:

1 серветка коштує 16 грн

Пошаговое объяснение:

Купили три рушники, по 120грн кожний, і 5 серветок. За всю покупку заплатили 440грн.

Якщо три рушники по 120 грн, то щоб дізнатися вартість всіх рушників:

120*3=360(грн)-коштують 3 рушники

щоб дізнатися ціну серветки:

440-360=80(грн)-заплатили за 5 серветок

80:5=16(грн)-коштує 1 серветка

Отвечает Кынкурогова Маша.

Відповідь:

1) 120*3=360 ( грн )- заплатили за рушники

2) 440-360=80 (грн)- заплатили разом за серветки

3) 80:5=16 (грн)

Відповідь: 16 грн коштує одна серветка.

Покрокове пояснення: