Знайдіть корінь: - 6х+8 =2х+24


Ответы на вопрос

Отвечает Вахрушев Константин.

Ответ:

x = 4

Пошаговое объяснение:

Для того, щоб знайти корінь рівняння, потрібно спочатку перенести всі відомі значення на одну сторону рівняння, а всі невідомі на іншу. У цьому випадку, можемо перенести 2х на ліву сторону рівняння, а 8 на праву:

6х + 8 = 2х + 24

6х - 2х = 24 - 8

4х = 16

Тепер можна знайти значення невідомої x, розділивши обидві сторони рівняння на 4:

x = 4

Отже, корінь рівняння 6х + 8 = 2х + 24 дорівнює 4.

Отвечает Зиннатов Ильмир.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

- 6х+8 =2х+24

2x + 6x = 8 - 24

8x = -16

x = -16 : 8

x = -2