Периметр прямокутника дорівнює 14,8 см, одна з його сторiн на 2,4 см менша від сусідньої. Знайдіть

площу прямокутника. СРОЧНО!! дам 30 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Зарубежная Александра.

Ответ:

Позначимо довжину прямокутника як L, а ширину як W. Оскільки одна сторона на 2,4 см менша від сусідньої, то ми можемо записати наступну систему рівнянь:

L = W + 2.4 (1)

2L + 2W = 14.8 (2)

Для знаходження площі прямокутника ми повинні знати його довжину та ширину. Розв'яжемо систему рівнянь, щоб знайти ці значення:

З рівняння (1) ми можемо виразити W як:

W = L - 2.4

Підставимо це значення в рівняння (2):

2L + 2(L - 2.4) = 14.8

Розв'яжемо це рівняння для L:

2L + 2L - 4.8 = 14.8

4L = 19.6

L = 4.9

Тепер, з рівняння (1), ми можемо знайти W:

W = L - 2.4 = 4.9 - 2.4 = 2.5

Отже, довжина прямокутника дорівнює 4.9 см, а ширина - 2.5 см. Щоб знайти площу, ми повинні помножити довжину на ширину:

Площа = 4.9 см x 2.5 см = 12.25 кв. см

Отже, площа прямокутника дорівнює 12.25 кв. см.