Для виготовлення якої фігури знадобиться більше дроту: куба з ребром 3 см и прямокутного

паралелепіпеда з вимірами 2,3 см, 1,7 см i 4,3 см?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кожевников Ваня.

Відповідь:

Для куба з ребром 3.

Покрокове пояснення:

Для того, щоб порівняти скільки дроту піде на кожну з фігур, потрібно знайти суму їх ребер, тобто периметр.

У куба 12 ребер і всі однакової довжини.

12 * 3 = 36 см дроту потрібно на виготовлення куба.

У паралеллепіпеда периметр буде :

4 * ( 2,3 + 1,7 + 4,3)  = 4 * 8,3 = 33,2 см

36 > 33,2

отже для виготовлення куба потрібно більше дроту.