Визначте кількість коренів рівняння 13-5b²+4b=0


Ответы на вопрос

Отвечает Абрамов Влад.

Відповідь:

два корня

Покрокове пояснення:

-5b^2 + 4b +v13 =0

5b^2 - 4b - 13 =0

D= b^2 - 4ac= 16 - 4*5*(-13)=16 + 260 =276

√D= √276 = 2√69

b1=(4 - 2√69)/2*5= (2 - √69)/5

b2=(4 + 2√69)/2*5= (2 + √69)/5