40 БАЛІВ!!ПОБУДУВАТИ ГРАФІКК РОЗВ'ЯЖІТЬ ЯК В ШКОЛІ ТА ГРАФІК!! Розв'язати графічним методом

x²+y²=9 x-y=2

Ответы на вопрос

Отвечает Волосожар Влада.

Ответ:

x=2+y

(2+y)² + y²=9

4+4y+y²=9

y²+4y-5=0

D=16+20=36

y=-4+6/2=1

y=-4-6/2=-5