Розкрийте дужки i зведіть подiбнi доданки 1,7(a-4) +0,6(6-2a).повне розв'язання ​


Ответы на вопрос

Отвечает Третьяков Саша.

Ответ:

1,7(а-4)+0,6(6-2а)=1,7а-6,8+0,6(6-2а)=1,7а-6,8+3,6-1,2а=0,5а-6,8+3,6=0,5а-3,2

Пошаговое объяснение: