Спрости вираз 2х-9хзнайди його значення, якщо х=-13/14 срочно ​


Ответы на вопрос

Отвечает Зенков Александр.
Для спрощення виразу 2х-9х ми можемо використати факторизацію:

2х - 9х = (2-9)х = -7х

Тепер, щоб знайти значення виразу при х = -13/14, ми підставляємо це значення в отриманий спрощений вираз:

-7х = -7(-13/14) = 91/14

Отже, значення спрощеного виразу 2х-9х при х=-13/14 дорівнює 91/14.

Будь ласка дайте найкращу відповідь:)
Отвечает Луценко Дарья.

Ответ:

2х-9х=7х

7*13/14=на калькуляторе умнож