У банку депозитна ставка дорівнює 22% Скільки прибутку отримує вкладник з 10,000грн через рік

допоможіть будь ласка​

Ответы на вопрос

Отвечает Поражинская Маргарита.

Пошаговое объяснение:

22% = 22 : 100 = 0,22

1) 10000 * 0,22 = 2200 (грн) - составляет прибыль за год

2) 10000 + 2200 = 12200 (грн) - сумма через год