За два дні Тарас прочитав 48сторінок книжки. Першого дня він прочитав на 6 стор. Більше ніж

другого. Скільки сторінок книжки він читав кожного дня окремо ?

Ответы на вопрос

Отвечает Шапули Наталья.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

48- 6 =42

42:2=21

48-21=27

27+21=48

ответ первый день 27стр. Второй 21стр.