2. Обчислити значення виразу: 0,899+35,65 29,42 – 8,384 3. Розв’язати рівняння 1. 35 – х = 1,8

2. 18 + х = 23,7 3. (3,9 + х) – 2,5 = 5 4. Округлити: 1858,8148 до тисячних 138,085 до десятків 5. Першого дня на склад завезли 7,835 т овочів, а другого – на 735 кг менше. Скільки тонн овочів завезли на склад за 2 дні 6. Знайти значення виразу: (139,62 – 18,891) + 5,123

Ответы на вопрос

Отвечает Исохужаев Адхам.
1) 36,549
2) 21,036
5) 7,835-735=7,100(т)-завезли за 2 дні.
6) (139,62-18,981)+5,123=120,729+5,123=125,852 . Думаю ці завдання правильні, останні не зробила,бо я тільки проходжу тему з десятковими дробами. (Тільки почали)