Розкрийте дужки 16(5a+в-3с). -4(-х-3у+4к). (-а+3,4в+5с)(-х)


Ответы на вопрос

Отвечает Панченко Виолетта.

Ответ: розкрив дужки 165a+в-3с. -4-х-3у+4к. -а+3,4в+5с-х

Пошаговое объяснение: це жарт

Розкриваємо дужки у виразі 16(5a+b-3c):

16(5a+b-3c) = 80a + 16b - 48c

Отже, вираз 16(5a+b-3c) після розкриття дужок дорівнює 80a + 16b - 48c.

Розкриваємо дужки у виразі -4(-x-3y+4k):

-4(-x-3y+4k) = 4x + 12y - 16k

Отже, вираз -4(-x-3y+4k) після розкриття дужок дорівнює 4x + 12y - 16k.

Розкриваємо дужки у виразі (-a+3.4в+5с)(-х):

(-a+3.4в+5с)(-х) = ax - 3.4вx - 5сx

Отже, вираз (-a+3.4в+5с)(-х) після розкриття дужок дорівнює ax - 3.4вx - 5сx.