Побудуй квадрат Периметр якого становить 1/4 від 64 см обчисли його площу. можна діями?


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Відповідь:

16см квадратних

Покрокове пояснення:

Р=1/4 від 64см,тоді Р=64:4*1=16см

Так,як у квадрата всі сторони рівні,і їх 4 сторони,то довжина одної сторони=16:4=4см

S=a*a,де а=4см,тоді

S=4*4=16см квадратних