2. Знайдіть периметр і площу присадибної ділянки, яка має форму прямокутника, якщо її довжина й

ширина відповідно дорівнюють: 1) 10,7 м i 3 м; 2) 12,7 м i 500 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Хорошилова Анна.

Довжина присадибної ділянки - 10,7 м, ширина - 3 м. Периметр прямокутника дорівнює:

P = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (10,7 м + 3 м) = 2 * 13,7 м = 27,4 м.

Площа прямокутника дорівнює:

S = довжина * ширина = 10,7 м * 3 м = 32,1 м².

Довжина присадибної ділянки - 12,7 м, ширина - 500 см = 5 м. Периметр прямокутника дорівнює:

P = 2 * (довжина + ширина) = 2 * (12,7 м + 5 м) = 2 * 17,7 м = 35,4 м.

Площа прямокутника дорівнює:

S = довжина * ширина = 12,7 м * 5 м = 63,5 м².