Спростіть вираз та обчисліть його значення: 5 -(3,2a-18)-7,2(-3a+2, 5B), яIкшo a=-10; в= -0,1


Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Александр.

Відповідь:

162,8

Покрокове пояснення:

5 - (3,2a - 18) - 7,2(-3a + 2,5b) = 5 - 3,2a + 18 + 21,6a - 18b,

при a = -10, b = -0,1

5 - 3,2a + 18 + 21,6a - 18b = 5 + 32 + 18 - 216 + 1,8 = 55 - 216 + 1,8 = 161 + 1,8 = 162,8