Розв'яжи рівняння: 4(–х + 7) = –(х + 2) Виберіть одну відповідь: 4 10 12 5


Ответы на вопрос

Отвечает Сербін Ваня.

Ответ:

х = 10

Пошаговое объяснение:

4(-х + 7) = -(х + 2)

-4х + 28 = -х - 2

-4х + х = -2 - 28

-3х = -30

х = -30 ÷ (-3)

х = 10