Периметр трикутника ABC дорівнює 280 см. Знайди довжину його сторо- ни AB, якщо AC = 78 см, BC =

85 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Федина Арина.

Ответ:АВ=117см

Пошаговое объяснение: 280-78-85=117см

Отвечает Хисамова Венера.
АВ=117
1)280-78-85=117(см)-довжина сторони АВ