Знайдіть десяткове наближення до сотих(з точністю до сотих) 5/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Коростин Олег.

Ответ: 0,41

Пошаговое объяснение:

5/12 = 5 ÷ 12 = 0,41