Скоротіть дроби 5/15;12/18;48/64


Ответы на вопрос

Отвечает Желтышева Александра.

Відповідь:

5/15 = скорочуємо на 5 (5:5=1 і 15:5=3) = в нас вийшов дріб - 1/3

12/18 = скорочуємо на 6 (12:6=2 і 18:6=3) = в нас вийшов дріб - 2/3

48/64 = скорочуємо на 16 (48:16=3 і 64:16=4) = в нас вийшов дріб - 3/4