Пж допоможіть Срочно 6 братів розділили після батька спадщину порівно. У спадок було 4 однакових

будинки. Оскільки 4 будинки не можна було поділити, то ïх взяли старші 4 брати. А меншим двом за це виділили гроші: кожен із старших братів заплатив по 8000 грн кожному із менших, і тоді у всіх шести братів спадщини стало порiвно. По скільки коштували будинки?

Ответы на вопрос

Отвечает Муродов Мусса.

Ответ:

48 тис грн

Пошаговое объяснение:

8×4=32 тис ( отримав кожний молодший брат)

8×2=16 тис - виплатив кожен старший бр

32+16=48 тис грн - вартість кожного будинку