2/3:2/5 Треба знайти частку. Яким виразом треба замінити частку?СРОЧНО!!!ДАЮ 30 БАЛОВ!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Тулегалиев Аслан.

Ответ:

1 2/3

Пошаговое объяснение:

1) Зведемо до однакового знаменника

2/3×5 2/5×3 = 10/15 і 6/15

2)Для того чтоб поділити дроби треба поміняти місцями чисельник і знаменник другого дробу:

10/15×15×6

3) Виходить 10/6 = 1 4/6 = 1 2/3

Сподіваюся зрозуміло :)

Отвечает Басидаш Елизавета.

Ответ:

2/3 * 5/2

Пошаговое объяснение: