Визнач, на яке число треба поділити дріб 8/81 щоб отримати дріб 1/2​


Ответы на вопрос

Отвечает Середюк Владислав.

Ответ:

x=\dfrac{16}{81}

Пошаговое объяснение:

Позначимо невідоме число, як х, тоді:

\dfrac{8}{81} :x=\dfrac{1}{2}

x=\dfrac{8}{81} :\dfrac{1}{2}

x=\dfrac{8}{81} *\dfrac{2}{1}

x=\dfrac{16}{81}

Отвечает Лобунець Альона.

Ответ:

x:8/81=1/2

x*81/8=1/2

81/8x=1/2

x=4/81