Складіть рівняння кола, з центром в точці О, що дотикається до прямої х = 2, якщо 1 О(4;–1).


Ответы на вопрос

Отвечает Козиренко Снежана.

Ответ:

r=Хо-2=4-2=2

рівняння кола (х-4)²+(у+1)²=4

Пошаговое объяснение: