611°. Тетянка заплатила за квиток до кінотеатру 40 грн і за попкорн 10 грн. Після цього в неї

залишилося 48 грн. Скільки грошей було в Тетянки спочатку? -​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермолаев Денис.

1)40+10=50(грн)-витратила Тетянка

2)50+48=98(грн)-було спочатку

Відповідь:Спочатку у Тетянки було 98 грн.

Отвечает Матюшечкина Галина.

Ответ:

Заплатила:

Квиток-40 грн

Попкорн-10 грн

Було спочатку-?грн

Розв'язання:

1)48+10=50(грн)-ціна квитка та попкорна разом

2)40+58=98(грн)-було в Тетянки спочатку

Відповідь: 98грн

Пошаговое объяснение: